Industriālie apkures katli

Industriālās iekārtas

Realizētie projekti

Aivars Bundzens

AGB SERVISS SIA vienmēr sniedz klientam kvalitatīvu un atbilstošu pakalpojumu, kas pilnībā atbilst klienta vajadzību apmierināšanai. Pieredze un kvalitāte, šie vārdi raksturo AGB serviss sniegtos pakalpojumus.

Aktualitātes

23 Dec

Novēlējums

Sagaidot svētkus un gadu miju pie rotātas eglītes, piparkūkām un iedegtām svecītēm raisās pārdomas – kāds bijis aizvadītais gads? Ir ieguldīts ...

09 Aug

Bagāta pieredze – Gudri risinājumi – Augsta kvalitāte

18. jubileju sagaidām ar saražoto jaudu 240+ MW, kam visa pamatā ir zaļās siltumenerģijas tehnoloģijas.      SIA „AGB Serviss” dibināts ...

iekarta

21 Jul

Iekārtu ikdienas uzturēšana un veiksmīgas darbības priekšnosacījumi.

Jaudīgu un modernu industriālo apkures iekārtu un to aprīkojuma veiksmīgu darbību nodrošina mūsdienīgas tehnoloģijas, kas garantē augstu precizitāti un efektivitāti. Ne ...

Meklējat efektīvu risinājumu Jūsu organizācijai ?

PAR UZŅĒMUMU

Turpat 20 gadus SIA AGB Serviss klientiem piedāvā individuāli izstrādātus, mūsdienīgus, ērti ekspluatējamus un ekonomiskus uz zaļās enerģijas iegūšanu balstītus šķeldas apkures katlus. No idejas līdz atslēgai-  projektēšana, katlumājas būvniecība, iekārtu ražošana un montāža. Ar radošu pieeju un atbildību veiktais kolektīvais darbs veido teicamu gala produktu.  

Darbinieki ir uzņēmuma lielākā vērtība, un  šobrīd AGB Servisā strādā vairāk kā 50 darbinieku- inženieri, projektu vadītāji, konstruktori, metālapstrādes darbinieki, iekārtu montētāji, kuri lepojas ar sava darba rezultātu. 

Mūsu konstruētie un ražotie industriālie šķeldas apkures katli dod siltumu turpat 100 objektos- pilsētās, ciematos, ražošanas ēkās  un kokapstrādes cehos Jēkabpilī, Madonā, Cesvainē, Kuldīgā, Talsos, Grobiņā un citur.

  • Vairāk kā 50 darbinieku
  • Uzņēmums dibināts 2003 gadā

AGB SERVISS SIA - uzticams partneris

Nodrošinām individuālu pieeju katram mūsu klientam. Ja mūsu produktu klāstā nav kāds no klientam vēlamajiem risinājumiem, tad mēs to izgatavojam.

Mūsu komandā strādā meistari ar daudzu gadu pieredzi apkures iekārtu izgatavošanā, montāžā, uzstādīšanā un detaļu izgatavošanā, tāpēc spējam sniegt labākos risinājumus jebkurā situācijā.

Visus darbus izpildām ātri un profesionāli, nezaudējot darbu kvalitāti un individuālo pieeju katrai situācijai.

Mūsu klienti:

Mūs izvēlas uzņēmumi, kuriem svarīgs ne tikai darbu veikšanas ātrums un kvalitāte, bet arī individuāla pieeja un risinājumi, kā arī ilgs izgatavoto iekārtu mūžs un ērta to lietošana. Paldies, ka mums uzticaties!

Uzdod jautājumu

    CALL ME
    +
    Call me!
    Zvanīt