AGB Serviss saņem LDDK atzinību

  1. maijā, Rīgas Motormuzejs jau ceturto gadu notika Latvijas Darba devēju konfederācija rīkotā apbalvošanas ceremonija , kurā paldies tiek teikts uzņēmumiem, kas ir bijuši tik atsaucīgi un īsteno darba vidē balstītas mācības un mācību prakses, dodot iespēju profesionālo skolu audzēkņiem praktizēties reālā uzņēmumu vidē.

Esam patiesi gandarīti par saņemto atzinību kategorijā “Labākais darba vidē balstītu mācību uzņēmums 2021.gadā” Kurzemes reģionā no Latvijas Darba devēju konfederācijas par nozīmīgu ieguldījumu profesionālās izglītības pilnveidē un izcilu sadarbību ar profesionālās izglītības iestādēm, īstenojot darba vidē balstītas mācības Kurzemes reģionā.

Prasmīgs un zinošs topošais speciālists nav tikai skolas atbildība, šeit nepieciešams komandas darbs – motivēts, izaicinājumu pieņemošs audzēknis, izglītības iestāde, pedagogi un jauno speciālistu gaidošs uzņēmums.

Jau trīs gadus AGB Serviss sadarbībā ar Saldus tehnikums un Latvijas Darba Devēju Konfederācija sniedz savu atbalstu darba vidē balstītām mācību norisēm.

Paldies par novērtējumu!

Uzņēmēju dienas

21.09.2023. AGB Serviss SIA bija īpaši aktīva diena, pie mums viesojās jaunieši no Saldus vidusskolas un Saldus pamatskolas “Uzņēmēju dienas” ietvaros.Ražošanas vadītāja, Inga Milašus jauniešus

Lasīt vairāk