Bagāta pieredze – Gudri risinājumi – Augsta kvalitāte

18. jubileju sagaidām ar saražoto jaudu 240+ MW, kam visa pamatā ir zaļās siltumenerģijas tehnoloģijas.

SIA „AGB Serviss” dibināts 2003. gada 8. augustā, piedāvājot apkures, ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu izbūves pakalpojumus. 2005. gadā uzņēmums uzsāka sadzīves apkures katlu ražošanu. 2006.gadā tika izgatavoti un klientiem uzstādīti pirmie industriālie biomasas katli jaudas diapazonā no 0.5  līdz 2MW. Šobrīd esam kļuvuši par Latvijas vienu no vadošajiem  industriālo biomasas katlu un to aprīkojuma ražotājiem un uzstādītājiem. Strādājam ar individuālu pieeju katram pasūtītājam, veicot pilna cikla katlumājas tehnoloģiju projektēšanu, ražošanu un katlumājas izbūvi, ražojam metāla konstrukcijas, dūmeņus, konveijerus un citus produktus. Izpildām arī nestandarta un specifiskus projektus.

Uz šo brīdi ražojam un tirgū piedāvājam 8 katliekārtu modeļus ar jaudu no 150 kW līdz 5MW, ko izstrādājuši uzņēmuma inženieri, balstoties uz zaļās, atjaunojamās  enerģijas izmantošanu. Katliekārtām kā  kurināmo izmanto biomasu – koksnes šķeldu, granulas, skaidas, mizas, zarus un atgriezumus, kā arī  augkopības biomasu un kurināmo kūdru. Šobrīd tirgū piedāvājam gan pilnībā automatizētas katlumājas tehnoloģijas ar attālinātu kontroli un vadību, gan vienkāršotas sistēmas. Izstrādātās tehnoloģijas klientam nodrošina zaļās siltumenerģijas ražošanu ar iespējami zemāko pašizmaksu. Tehnoloģijas nepārtraukti tiek papildinātas ar inovatīviem risinājumiem, sekojot mūsdienu tehnoloģiju sasniegumiem.

Balstoties uz paaudžu pieredzi, zināšanām un kopīgu darbu produktus rada un attīsta inženieri Aivars un Māris Bundzeni. Uzņēmuma komandā ir ap 50 savas jomas profesionāļu- inženieri, konstruktori, projektu vadītāji, metālapstrādes darbinieki, iekārtu montētāji un administratīvie darbinieki. Komandu raksturo godīgums, rūpīgums, mērķtiecība un atbildība.

Liekot lietā gadiem uzkrātās zināšanas un iegūto pieredzi, šobrīd uzņēmums saviem klientiem nodrošina pilnu pakalpojuma ciklu – no ieceres līdz ekonomiskai, uz zaļās enerģijas bāzes balstītai, katlumājas izbūvei. Projektējam, būvējam, ražojam un uzstādām, konsultējam un apkalpojam.

Mūsu standarts- augsta kvalitāte un apmierināts klients.

Uzņēmuma jubilejā sveicot SIA “AGB Serviss” kolektīvu, mūsu klientus un sadarbības partnerus – Valdes locekle Guna Bundzena

Uzņēmēju dienas

21.09.2023. AGB Serviss SIA bija īpaši aktīva diena, pie mums viesojās jaunieši no Saldus vidusskolas un Saldus pamatskolas “Uzņēmēju dienas” ietvaros.Ražošanas vadītāja, Inga Milašus jauniešus

Lasīt vairāk