Novēlējums

Sagaidot svētkus un gadu miju pie rotātas eglītes, piparkūkām un iedegtām svecītēm raisās pārdomas – kāds bijis aizvadītais gads? Ir ieguldīts milzīgs darbs – sagatavoti un iesniegti piedāvājumi, realizēti projekti, veikti infrastruktūras un darba vides uzlabojumi un pieņemti dažādi lēmumi. Tie bijuši gan stratēģiski nozīmīgi, racionāli, gan formāli, dažreiz arī kļūdaini – jo darba process un apkārtējie apstākļi ievieš savas korekcijas. Aizejošais gads kādam bijis panākumu pilns un veiksmīgs, kādam cerības neattaisnojis.  Mūsu uzņēmumā tas nav bijis bezdarbīgs, bet ievērojamiem rezultātiem un perspektīviem iesākumiem pilns. Protams, ka visu iecerēto paveikt nepaspējām un ne viss uzreiz izdevās kā gribētos. Sagaidām Jauno gadu, lai veiksmīgi iesākto turpinātu.  

Mēs, “AGB Serviss” , saviem darbiniekiem, esošajiem un potenciālajiem klientiem, sadarbības partneriem, kolēģiem vēlam veselību, veiksmi visos labos darbos, siltumu sirdīs, mājās un ražotnēs.

Vēlam gaišus, priecīgus un mīlestības pilnus Ziemassvētkus! Lai Jaunā gadā prātam un rokām netrūkst darba, dvēselei – miera, sirdij – mīlestības!

Uzņēmēju dienas

21.09.2023. AGB Serviss SIA bija īpaši aktīva diena, pie mums viesojās jaunieši no Saldus vidusskolas un Saldus pamatskolas “Uzņēmēju dienas” ietvaros.Ražošanas vadītāja, Inga Milašus jauniešus

Lasīt vairāk