AGB Serviss > 1000kW > AGB 1.0MW-MONO

Ūdenssildāmais katls ir no tērauda loksnēm un caurulēm metināts katls ar mūrētu šamota kurtuvi un termoizolētu ārpusi. Tas sastāv no divām galvenajām daļām – divu virzienu horizontālo katlu un viena virziena kurtuves.

AGB 1.0MW-MONO sērijas apkures katliekārtām tiek paredzēts cietais kurināmais (malka, koksnes atlikumi, skaidas). Ražotājs rekomendē izmantot kurināmo ar mitrumu līdz 55%, lai katliekārta sasniegtu norādīto nominālo siltumjaudu. Pateicoties mūrētai šamota kurtuvei un katliekārtas termoizolācijai, kurināmā sadegšana un siltuma atdeve ir ar ļoti augstu lietderības koeficientu (līdz 85%). Katliekārta ir termoizolēta un apšūta ar dekoratīvām metāla plāksnēm. Katliekārtas maksimālais darba spiediens ir 6.0 bar, un maksimālā darba temperatūra ir 110°C.

Katliekārta ir aprīkota ar diviem gaisa pūtes ventilatoriem, četrām durvīm, dūmvada izeju, temperatūras kontrolieri un vadības bloku, diviem drošības vārstiem, siltumnesēja padeves un atplūdes caurulēm. Augšējās durvis paredzētas siltummaiņa tīrīšanai, lai nodrošinātu katla efektīvu darbību visā ekspluatācijas laikā. Vidējās durvis kalpo iekurināšanai un kurināmā iekraušanai kurtuvē, bet apakšējās – papildus pelnu izvākšanai.

Kurināmais kurtuvē tiek ievietots manuāli un to nepieciešams novirzīts pa visu kurtuves laukumu, lai tas žūtu un degtu. Pelni caur pelnu ārdiem nonāk zemārdu telpā, kur tos regulāri jātīra. Karstās dūmgāzes caur katliekārtas konvektīvo daļu, to efektīvi apskalojot, virzās uz dūmvadu izeju.

Gaisa pūtēm darbība tiek optimizēta ar aizvaru palīdzību, kur tās nodrošina optimālu gaisa padevi efektīva kuršanās procesa nodrošināšanai.

Atpakaļgaitas ūdens tiek padots katla kurtuves apakšējā daļā un tālāk virzīts uz katlu, efektīvi apskalojot termiski slogotās virsmas. Padeve uz patērētāju ierīkota katla augšējā daļā. Dūmgāzes izplūst no dūmejas katla aizmugurējās daļas augšpusē.

Nominālā jauda/kW 1000
Minimāla jauda/KW 310
Kurināmais Malka, koksnes atlikumi, granulas
Kurināmā max. Mitrums* 55
Tilpums 2700
Katla tips Horizonāls
Divu virzienu
Darba spiediens, bar Līdz 6.0
Pārbaudes spiediens, bar 9.0
Katla novietojuma veids Virs degkameras
Maksimālā darba temperatūra  110°C
Minimālā atpakaļgaitas temperatūra 65°C
Degkameras nom. darba temperatūra, °C 650-950
Degkameras max temp., °C 1200
Ķieģeļu robežizturības klase, °C 1600
Siltumnesēja padeves un atplūdas pieslēguma izmēri, DN 100
Lietderības koeficients, % Līdz 85
Dūmgāzu pieslēguma DN, mm 450
Degkameras tips Vienu virziena
Ārdi
Zemārdu pelnu savākšana un izvade Nav

*Mitrums, līdz kuram tiek nodrošināta norādītā nominālā siltumjauda.

CALL ME
+
Call me!
Zvanīt