AGB Serviss > 1500kW > AGB 1.5MW-04(P)/2AH

Ūdenssildāmais katls ir no tērauda loksnēm un caurulēm metināts katls ar mūrētu šamota ķieģeļu priekškurtuvi un termoizolāciju no ārpuses. Katls sastāv no divām galvenajām daļām – divu virzienu horizontāla katlu un viena virziena termoizolētas kurtuves. Priekškurtuve aprīkota vulkantipa šķeldas padevi un četrām durvīm, šamota ķieģeļu velvi, dūmvada izeju. Kurtuve ir pilnībā termoizolēta un apšūta ar dekoratīvām metāla plāksnēm.

Kurtuve mūrēta no šamota ķieģeļiem ar augstu termoizolāciju, tā nodrošinot kurināmā sadegšanu un siltuma atdevi ar augstu lietderības koeficientu (līdz 85%). Katliekārtas maksimālais darba spiediens ir 6.0 bar, un maksimālā darba temperatūra ir 110°C.

Katliekārtai ir divu virzienu horizontāls katls ar četrām tehniskām durvīm un dūmvada ieeju/izeju. Kurināmais ar vītnes transportiera palīdzību no uzkrājejbunkura ar irdinātāju tiek padots kurtuvē no apakšējās daļas piltuvē (vulkatipa padeve), kurā kurināmais žūst un sāk degt.

Atpakaļgaitas ūdens tiek padots katla zemākajā daļā un tālāk virzīts uz katlu, šādi efektīvi apskalojot termoslogotās virsmas. Siltumnesēja padeve uz patērētāju ierīkota katla augšējā daļā. Dūmgāzes izplūst no dūmejas ūdenssildāmā katla un caur ārējo dūmeju, dūmgāzu attīrītāju un dūmgāzu ventilatoru tiek izvadītas dūmenī.

Papildaprīkojums

            Kā papildus aprīkojumu katliekārtai iespējams uzstādīt: gaisa padeves sistēmu, pelnu izlādes sistēma, kurtuves degšanas kvalitātes kontroles sistēma, dūmgāzu apvadlīnija jeb bypass sistēma- saspiestā gaisa sistēma, ar kuru tiek tīrītas katla svelmcaurules.

Nominālā jauda/kW 1500
Minimāla jauda/KW 225
Kurināmais Skaidas, granulas, smalka šķelda
Kurināmā max. Mitrums* 60
Tilpums 3200
Katla tips Svelmjcauruļu, divu virzienu
Darba spiediens, bar Līdz 6.0
Pārbaudes spiediens, bar 9.0
Katla novietojuma veids Virs degkameras
Maksimālā darba temperatūra  110°C
Minimālā atpakaļgaitas temperatūra 65°C
Degkameras nom. darba temperatūra, °C 650-950
Degkameras max temp., °C 1200
Ķieģeļu robežizturības klase, °C 1600
Siltumnesēja padeves un atplūdas pieslēguma izmēri, DN 125
Lietderības koeficients, % Līdz 85
Dūmgāzu pieslēguma DN, mm 500
Degkameras tips Viena virziena
Ārdi
Zemārdu pelnu savākšana un izvade Ir

*Mitrums, līdz kuram tiek nodrošināta norādītā nominālā siltumjauda.

CALL ME
+
Call me!
Zvanīt