AGB Serviss > 800kW > AGB 800kW-06/MONO

Ūdenssildāmais katls ir no tērauda loksnēm un caurulēm metināts katls ar mūrētu šamota ķieģeļu priekškurtuvi un termoizolāciju no ārpuses. Katls sastāv no divām galvenajām daļām – divu virzienu horizontāla katlu un viena virziena termoizolētas kurtuves. Priekškurtuve aprīkota ar hidrauliski kustināmiem leģētā čuguna ārdiem kurtuvē  (hroma saturs ne mazāks kā 16%) un četrām durvīm, šamota ķieģeļu velvi, dūmvada izeju. Kurtuve ir pilnībā termoizolēta un apšūta ar dekoratīvām metāla plāksnēm.

Kurtuve mūrēta no šamota ķieģeļiem ar augstu termoizolāciju, tā nodrošinot kurināmā sadegšanu un siltuma atdevi ar augstu lietderības koeficientu (līdz 85%). Katliekārtas maksimālais darba spiediens ir 6.0 bar, un maksimālā darba temperatūra ir 110°C.

Katliekārtai ir divu virzienu horizontāls katls ar četrām tehniskām durvīm un dūmvada ieeju/izeju. Kurināmais ar hidrauliskā bīdītāja palīdzību tiek padots kurtuvē no aizmugurējās daļas uz kustīgo ārdu rāmja, uz kura tas žūst un sāk degt. Ar kustīgo ārdu palīdzību tas tiek novirzīts pa visu kurtuvi.

Atpakaļgaitas ūdens tiek padots katla zemākajā daļā un tālāk virzīts uz katlu, šādi efektīvi apskalojot termoslogotās virsmas. Siltumnesēja padeve uz patērētāju ierīkota katla augšējā daļā. Dūmgāzes izplūst no dūmejas ūdenssildāmā katla un caur ārējo dūmeju, dūmgāzu attīrītāju un dūmgāzu ventilatoru tiek izvadītas dūmenī.

Papildaprīkojums

Kā papildus aprīkojumu katliekārtai iespējams uzstādīt: gaisa padeves sistēmu (primārā, sekundārā un terciālā gaisa pūtes ventilatori), hidrauliskā pelnu izlādes sistēma, kurtuves degšanas kvalitātes kontroles sistēma, dūmgāzu apvadlīnija jeb bypass sistēma– saspiestā gaisa sistēma, ar kuru tiek tīrītas katla svelmcaurules.

Nominālā jauda/kW 800
Minimāla jauda/KW 240
Kurināmais Granulas, smalka šķelda
Kurināmā max. Mitrums* 45
Tilpums 2400
Katla tips Horizonāls
Divu virzienu
Darba spiediens, bar Līdz 6.0
Pārbaudes spiediens, bar 9.0
Katla novietojuma veids Virs degkameras
Maksimālā darba temperatūra  110°C
Minimālā atpakaļgaitas temperatūra 65°C
Degkameras nom. darba temperatūra, °C 650-950
Degkameras max temp., °C 1200
Ķieģeļu robežizturības klase, °C 1600
Siltumnesēja padeves un atplūdas pieslēguma izmēri, DN 80
Lietderības koeficients, % Līdz 85
Dūmgāzu pieslēguma DN, mm 400
Degkameras tips Vienu virziena
Kustīgie ārdi Cr=16%
Zemārdu pelnu savākšana un izvade Ir

*Mitrums, līdz kuram tiek nodrošināta norādītā nominālā siltumjauda.

CALL ME
+
Call me!
Zvanīt