Metāla konstrukcijas

SIA “AGB Serviss” ir sertificēts metālapstrādes uzņēmums, kura viena no darbības jomām ir metāla konstrukciju un metāla izstrādājumu ražošana. Metāla izstrādājumus un konstrukcijas ražojam dažādām nozarēm – būvniecības, rūpniecības un lauksaimniecības un citām. Ražošanas process atbilstoši kvalitātes sertifikātam LVS EN 1090-2+A1:2018 ar izpildījuma klasi līdz EXC3.

Uzņēmums izgatavo sekojošus metāla konstrukciju veidus – metāliskas konstrukcijas noliktavām, angāriem, veikaliem, garāžām, nojumēm un citam celtnēm. No metāla konstrukcijām tiek būvētas dažāda pielietojuma ēkās un celtnēs – no tehniskajām telpām un angāriem līdz industriālajām un sabiedriskajām ēkām. Izgatavojam arī nestandarta metāla izstrādājumus pēc pasūtītāja sagatavotiem rasējumiem – metāla nojumes, trepes, vītņu trepes, karkasus, konteinerus, kāpnes, sētas, vārtus, žogus, balkonus, platformas un margas.

Profesionāli veicam dažāda veida metināšanu – MMA metināšana, MIG metināšana, MAG metināšana, kā arī TIG metināšana. Mūsu metāla apstrādes specializācija – metāla apstrāde, griešana (ar leņķa slīpmašīnu, ar gāzi, ar lentzāģi, ar gilijotīnu u.c.), plazsmas griešana, metināšana, virpošana, urbšana, frēzēšana, ēvelēšana, locīšana, valcēšana, presēšana, zāģēšana un krāsošana.

Izgatavojam jebkuras sarežģītības un konfigurācijas metāla konstrukcijas. Lai uzzinātu par labākajiem risinājumiem jūsu vajadzībām, sazinieties ar mums, zvanot pa telefona numuru +371 63839229 vai nosūtiet ziņojumu uz e-pastu: agb@agb.lv.