AGB Serviss > Par mums

`

Augsts kvalitātes līmenis – Gudri risinājumi – Bagāta pieredze

AGB Serviss ir veiksmīgs Latvijas uzņēmums, kas savā sfērā darbojas kopš 2003. gada.

Mūsu uzņēmums piedāvā klientiem kvalitatīvus siltumapgādes pakalpojumus, kā arī, pakāpeniski pilnveidojoties un attīstoties, no 2007. gada piedāvājam pašu ražotus cietā kurināmā (malkas, koksnes atkritumu, šķeldas, granulu) katlus un pilnu katlumājas aprīkojumu, kuros dažāda veida biomasa tiek pārvērsta efektīvā un zaļā enerģijā.

Uzņēmums uzsāka darbu ar piecu darbinieku komandu, bet šobrīd nodarbinām ap 60 prasmīgu speciālistu ar daudzu gadu pieredzi apkures iekārtu izgatavošanā, montāžā, uzstādīšanā un detaļu izgatavošanā. Mēs ieguldām laiku un izmantojam savu meistaru uzkrāto pieredzi, lai radītu labāko produkciju un veiktu kvalitatīvu iekārtu uzstādīšanu.

Mūs raksturo kvalitatīvi paveiktais darbs, ilgus gadus krātā pieredze un apmierināti klienti.

Atrodamies: Kuldīgas šoseja 6, Saldus pagasts, Saldus novads, LV-3862

Ražojam: industriālos šķeldas apkures katlus(500kW- 5MW), industriālos granulu apkures katlus(100kW-1000kW), industriālos malkas apkures katlus(100kW-1250kW), industriālās iekārtas(kurināmā padeves iekārtas, kurināmā operatīvās noliktavas u.c.) un metālu konstrukcijas dažādu nozaru uzņēmumiem,

Piedāvājam: visus ar apkures katlu un siltumtehnisko iekārtu saistītos projektēšanas, ražošanas un montāžas darbus, metālu konstrukciju ražošana katlu mājām un noliktavām, elektrovadības automātisko uzstādīšanu( gan privātiem uzņēmumiem, pašvaldībām, kokapstrādes uzņēmumiem, lauksaimniecības un pārtikas uzņēmumiem), metālapstrādi, metāla virpošanu, frezēšanu un plazmas griešanu.

Apkalpojam klientus visā Latvijas teritorijā, veicot montāžas un demontāžas darbus dažādos objektos, kā arī uzstādām apkures sistēmas ražošanas cehos un administrācijas ēkās, aprīkojam katlumājas, ierīkojam siltumtīklus, ūdensapgādi un kanalizāciju gan ciematos, gan pilsētās, turklāt esam veikuši šefmontāžas darbus uzņēmumos Krievijā un demontāžas darbus Zviedrijā.

Uzticams partneris, jo klientiem nodrošinām ātru, profesionālu un ekonomisku risinājumu gan standarta, gan nestandarta projektos.

Rūpējoties par saviem klientiem un vidi, piedāvājam individuāli izstrādātus pakalpojumus un produkciju par kuru zinām visu, sākot no pirmās detaļas līdz uzstādīšanai un apkopei.

Mūsu speciālisti regulāri pilnveido savas zināšanas un dalās pieredzē ar ārzemju kolēģiem.

Iegūtie sertifikāti un pieredze ir apskatāma visiem mūsu potenciālajiem klientiem un partneriem – mēs strādājam godīgi!

`

MŪSU KLIENTI

Uzņēmuma ražotās iekārtas ir sertificētas saskaņā sertifikātiem:

Spiedieniekārtu kompleksa atbilstības Latvijas Republikas Ministru kabineta noteikumiem Nr. 165 “Par spiedieniekārtām un to kompleksiem” 5. punkta prasībām.

Ražošanas procesa kontroles atbilstības serifikāts “Brīvi stāvošu tērauda dūmeņu cilindriskās detaļas un tērauda oderējumi”

Ražošanas procesa kontroles atbilstības serifikāts “Metināti slodzi nesoši tērauda konstrukcijas elementi ar izpildījuma klasi EXC3″

CALL ME
+
Call me!
Zvanīt